کنسول

سونی بزودی بازی‌های ps5 رو معرفی میکند.

بدون دیدگاه

سونی در طی یک جلسه استراتژی شرکتی اظهار داشت که بازی های PS5 خود را به زودی معرفی می کند.

نسل بعدی به سرعت در حال نزدیک شدن است ، اما تاکنون شاهد بازی های زیادی برای هیچکدام از سیستم عامل های جدید نبوده‌ایم. اما این مورد ممکن است به زودی تغییر کند ، زیرا سونی در جلسه اخیر اعلام کرد که در حال آماده سازی برای نمایش lineup پلی استیشن ۵ است.

در یک جلسه استراتژی شرکت سونی گفت که قصد دارد به زودی یک ترکیب جذاب از عنوان‌ها را برای پلتفرم جدید معرفی کند. این عبارت به اندازه کافی مبهم است که می‌تواند هر زمانی باشد، با توجه به اینکه کنسول همچنان رار است در پاییز منتشر شود، ما انتظار داریم که در طول تابستان جزئیات بیشتری را ببینیم.

به طور معمول ، چنین فاشکاری برای رویدادی مانند E3 برنامه ریزی می شود ، اما سونی حتی قبل از آنکه بخاطر ویروس کرونا این رویداد را لغو کند، از رویداد سالانه خودداری کرد. این بسیاری از رویدادهای ناشر معمول را به برنامه خود اختصاص داده است ، و طبق گزارش ها ، این بیماری همه گیر برخی از برنامه های روابط عمومی سونی را دنبال کرده است.

در جای دیگر در این جلسه استراتژی ، سونی خاطرنشان کرد که تقاضای بازی به دلیل قفل شدن، بالا رفته است و اظهار داشت که اکنون اشتراک های پلی استیشن پلاس اکنون به ۴۱.۵ میلیون رسیده است.

ما به لطف ارائه Inside Xbox که در بازی های سوم شخص برای Xbox Series X متمرکز شده است، بازی های نسل بعدی را به نمایش گذاشته ایم که بسیاری از آنها به PS5 نیز می روند. اما این واقعه به قول بازی واقعی کوتاه بود و منجر به ناامیدی هواداران و اعلامیه هایی از سوی برگزار کنندگان شد. مدت کوتاهی پس از آن ، Epic اولین نسخه ی نمایشی از Unreal Engine 5 را با سخت افزار PS5 اجرا کرد و ایده ای از آنچه ممکن است در سیستم عامل های نسل بعدی ارائه دهد به ما ارائه داد.

Tags: , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

داشبورد جدید Xbox One مایکروسافت اکنون با Home به روز شده در دسترس است.
طبق گفته کارآگاهان اینترنت ، PS5 بسیار بزرگ است!
فهرست