Pcتازه ها

اضافه شدن نقشه جدید به Battlefield V) Battlefield 5)

بدون دیدگاه

درباره

نقشه جدیدی به زودی به Battlefield ۵ اضافه می شود. در روز ۳۰ ژولای، نقشه رایگان بعدی به عنوان بخشی از فصل ۴ به بازی اضافه می شود: با نادیده گرفتن شرط توسعه ، در روز ۳۰ ژولای در PS۴، ایکس باکس، و کامپیوتر به نمایش درخواهد آمد. این نقشه در تمام سکوهای موجود در کنار به روز رسانی ۴.۲.۱ بازی در ساعت ۳: PT / ۶ AM ET / ۱۱ AM به وقت تابستانی بریتانیا / ۱۲ بعدازظهر  ادامه خواهد یافت.

در یونان، Marita بر verticality و firefights تاکید دارد و برای اضافه شدن شدید به این چرخش بر روی آن تمرکز می‌کند. همانطور که توسعه دهنده dice توضیح می‌دهد: ” از یک صخره شیب‌دار کوهستانی و در خیابان‌های تنگ یک شهر روستایی در این نقشه infantry استفاده کردند. تانک‌ها و هواپیماها در خیابان‌های پرجمعیت و موذیانه در کنار هم قرار می‌گیرند.”

بروزرسانی

به روزرسانی ۴.۲.۱ ، ۵۰۰ مگابایت در ایکس باکس وان و ۳۰۰ مگابایت در رایانه شخصی خواهد بود. اندازه پرونده PS4 از فردا اعلام شده است. هنگامی که ماریتا زنده است ، یک لیست پخش ماریتا نیز در دسترس خواهد بود. همانطور که DICE در مورد Reddit توضیح می دهد ، این لیست پخش بین یک دور Conquest و دو دور از Breakthrough می چرخد. لیست پخش جدید ماریتا در تاریخ ۸ آگوست دنبال خواهد شد. این یکی برای حالت های ۳۲ نفره خواهد بود و بین Domination ، Frontlines و Team Deathmatch جابجا خواهد شد.

ماریتا تنها قطعه محتوای جدیدی نیست که این هفته به Battlefield V اضافه می شود. همچنین فردا وارد دو پوست جدید نخبگان می شویم: نورمن کینگزلی و ایلس شاتن وولف. اندکی بعد از پخش مستقیم ماریتا ، از فروشگاه بازی Battlefield V برای خرید در دسترس خواهد بود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نخبگان جدید را در وب سایت Battlefield V بخوانید.

ماه آینده ، DICE دو نقشه نزدیک به بازی را معرفی می کند: جزایر پروونس و لوفوتن. در ماه اکتبر ، این بازی نقشه Operation Underground خود را که در یک سیستم مترو زیرزمینی اتفاق می افتد ، دریافت می کند و نقشه جدید Iwo Jima قرار است در اواخر سال میلادی دنبال شود.

Sourse: gamespot

Tags: , , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

گیم پلی بازی BATTLEFIELD V – قسمت سوم (Campaign Mission 2)
سامسونگ در حال تکامل تلفن همراه خود برای دیسکورد است.
فهرست