تازه ها

نت فلیکس (Netflix) اولین صفحه از مجموعه Witcher را منتشر می‌کند.

بدون دیدگاه

نت فلیکس، در نهایت اولین پرده رسمی ازمجموعهwildlyProjekt Projektقرمزمنتشرکردند.این اولین بار است که ما شاهد هنری کاویل از شخص “فولاد” هستیم که از شخصیت جرالت افسانه ای Witcher است. این تصاویر را دراینجا بررسی کنید!   

 

Geralt توسط هنری کاویل بازی شد.
Yennefer played by Anna Cholatra
Ciri played by Freya Allan
استودیو لهستانی CD Projekt RED نیاز به سه تلاش داشت …

مردمی با استعداد در آنجا در نهایت با سومین دور از مجموعه سری RPG حماسی خود Witcher روبرو شدند. در اصل، در سال ۲۰۱۵، همانطور که نسل جدید کنسول ها با PS4 و Xbox One ختم شد، عنوان سوم بازی Geralt مانند دیوانه، به سرعت به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های RPG در تمام دوران به نمایش درآمد. یک شاهکار بسیار جذاب، هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه دو بازی اول Witcher به سختی توانستند فراتر از یک مخاطب طاقت فرسا باشند.

در ادامه…

پرش این بازی به یک دنیای باز بزرگ که پر از شخصیت‌های قابل باور و داستان‌های قابل باور است، در رسیدن به این شاهکار بسیار کمک کرد. اما این توجه جنون‌آمیز به جزئیات و کیفیت تولید بود که به راحتی با بزرگترین بازیهای AAA به پایان رسید، منجر به این شد که Witcher 3 همیشه سبز باقی بماند، هنوز هم هزاران نفر بازی می کنند.

با وجود موفقیت گسترده این بازی، هنوز هم برای همه حیرت‌آور بود که نت فلیکس طرح‌های خود را برای وارد کردن ماجراهای witching به صفحه کوچک به شکل یک سری، اعلام کرد. و هنگامی که از نمایش فوق‌العاده بازیگر سوپرمن هنری Cavill به عنوان Geralt of Rivia استقبال کردیم. یک انتخاب عالی به این نام که به تنهایی به رسمیت شناخته می‌شود، به مشهور ساختن Witcher فراتر از محدوده بازی کمک خواهد کرد.
برنامه نت فلیکس Netflix زمانی در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


سریال تلویزیونی Witcher Netflix در حال پخش است. نمایشگرهای Geralt و دیگر بازیگران – GS News

این شرکت همچنین سریال “logline” را نشان داد که در اولین فصل این مجموعه داستان را روشن می‌کند: ” براساس بهترین مجموعه فانتزی و فروش کتاب، The Witcher داستانی حماسی از سرنوشت و خانواده است. Geralt of Rivia، یک هیولای انفرادی شکارچی تلاش می کند مکان خود را در دنیایی پیدا کند که مردم اغلب آنها را نسبت به حیوانات بدتر نشان می دهند. اما وقتی تقدیر او را به سوی جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده خانم جوان با رازی خطرناک سوق می‌دهد، این سه باید یاد بگیرند که با هم به قاره رو به افزایشی تبدیل شوند.”

تصویری جداگانه از تصویر هنری Cavill در اینستاگرام یک نگاه بهتر به Geralt از جلو نشان می‌دهد، که یک ژست قهرمان ایجاد می‌کند.

نت فلیکس در روز ۱۹ ژولای در حال برنامه‌ریزی تیمی در کامیک کان سن دیگو است که جزئیات بیشتری را در این مجموعه به اشتراک خواهد گذاشت. این ممکن است جایی باشد که شرکت تاریخ انتشار را حذف می‌کند. تا کنون تنها می‌دانیم که این برنامه برای انتشار پاییز برنامه‌ریزی شده‌است و فصل اول تولید را به پایان رسانده‌ است.

Tags: , , , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

رئیس Epic Games از استراتژی انحصاری دفاع می‌کند
آخرین و بهترین نسخه ماینکرافت pc و pe منتشر شد.
فهرست