تازه ها

قسمت ۲ پچ جدیدی به Gunner Specialization اضافه می کند

بدون دیدگاه

Ubisoft نسخه دیگری از بخش ۲ Tom Clancy را منتشر کرده‌است


در حال پخش: بخش ۲ ارائه کامل | کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft E3 2019

Ubisoft نسخه دیگری از بخش ۲ Tom Clancy را منتشر کرده‌است. بروزرسانی عنوان ۴ در حال حاضر روی همه پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و کامپیوتر پخش میشود و یک تخصص جدید را به فرد تیرانداز می‌بخشد: The Gunner که همراه با مهارت جدید و سلاح منحصر به فرد خود، مینیگون. در اینجا چیزی است که در مورد باز کردن تخصص جدید و همچنین جزئیات برخی از رفع دیگر که از آن زمان منتشر شده است می دانیم.
برای باز کردن تخصص Gunner، شما باید تحقیقات ویژه ای را انجام دهید – پنج مرحله از چالش هایی که هر کدام اهداف و پاداش های خود را دارند. هنگامی که تمام پنج مرحله را کامل کرده اید، به Gunner دسترسی خواهید داشت.
در عوض کسانی که امسال One Pass را خریداری کرده اند Gunner را فورا باز خواهند کرد.با این حال، شما هنوز هم می‌توانید چالش‌های تحقیقاتی میدان ویژه را برای باز کردن یک مجموعه از لوازم آرایشی انحصاری، از جمله موارد زیر، در نظر بگیرید:
Fisticuffs and Front Flex emotes
Charcoal and Detritus gear dyes
Rosethorn and Pineapple weapon skins
Gunner mask and Gunner specialization uniform
As previously mentioned, the Gunner wields the minigun, a rapid-fire weapon that Ubisoft says can dish out “massive damage in short periods of time on the enemy while sustaining incoming damage thanks to its bonus armor.” Gunners can also throw Riot Foam Grenades, which will cover enemies in foam and prevent them from moving. The Banshee signature skill, meanwhile, can confuse targets.
بخش ۲ در ۲۰ ژوئن به استراحت پرداخت. سرورهای بازی اکنون به صورت آنلاین بازگشته اند و Ubisoft چهار مشکل را مشخص کرده‌است که یکی از آن‌ها مربوط به وظایف تحقیقاتی ویژه است که ممکن است در پایان به آن‌ها رسیدگی کرده باشید:
ثابت کردن یک مساله که در آن مراحل تحقیق میدان ویژه در شرایط خاص به درستی به روز نمی‌شوند.
ثابت کردن یک مساله که در آن تخصصی سازی مهمات نمی‌تواند در برخی شرایط مشخص شود.
* ثابت کردن یک مساله از دست دادن textures اسلحه در انبار.
ثابت کردن یک مساله باعث می‌شود که بازیکنان به طور موقت در هنگام تعویض یک صفحه زره در پوشش آسیب ببینند.

Ubisoft دارای مقدار بسیار بیشتری در قسمت ۲ است. این بازی سه بخش DLC را به عنوان بخشی از یک نقشه راه خود دریافت خواهد کرد که اولین نقشه آن – – DC – Expeditions – – در تابستان امسال به دست خواهد آمد. در E۳ ۲۰۱۹ و Ubisoft جزئیات بیشتری در مورد این گروه اکتشافی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به مکان‌هایی که کشف نشده اند و فرصت‌های بازی جدیدی را کشف کنند، به اشتراک گذاشت.
بخش ۲ برای PS۴، اکس باکس، و کامپیوتر در این بخش در ماه مارس آغاز شد. این بخش ۲ / ۹ در بخش ما ۲ به دست آمد. نقد “Edmond Edmond Tran” نوشت: ” طیف وسیعی از انواع دشمن همچنان با چالش روبرو هستند، تجهیزاتی که من به دست می‌آورم و انتخاب می‌کنم، همچنان متفاوت و با ارزش است و از من می‌خواهد که روش‌های جدید بازی را مد نظر قرار دهم. محیط ویران‌شده به توطئه ادامه می‌دهد، و گاهی اوقات آن‌ها به قدری خیره‌کننده هستند که خودم را برای گرفتن تصاویر قبل از حرکت پیدا می‌کنم. ممکن است چیز زیادی برای گفتن نداشته باشد، اما بخش ۲ یک چرخه دائمی از تنش، آسودگی و پاداش است که دور ماندن از آن مشکل است.”

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Crash Team Racing: Nitro Fueled دارای اتومبیل‌ها و مسیرهای مسابقه جدید خواهد بود
رئیس Epic Games از استراتژی انحصاری دفاع می‌کند
فهرست